Вісник

Привітання до участників Конференції Марека Коссовського

Привітання до участників Конференції Марека Коссовського

Марек Коссовський
голова правління польської нафтогазової компанії PGNIG S.A.

Доброго дня, шановні пані та панове!
Я хотів би виразити своє задоволення від того, що я беру участь у такій конференції. Хотів би подякувати її організаторам за її проведення і надання можливості взяти у ній участь всім  представникам  країн, зацікавлених у співробітництві з Україною.

ГСМС – провідна у Польщі фірма, що займається видобутком нафти і природного газу. Ми давно й широко співробітничаємо з українськими організаціями, особливо з НАК “Нафтогаз України”. Це співробіт¬ництво успішно розвивається. 15 хвилин назад ми підписали договір про постачання газу з України до прикордонних районів Польщі. Це невеликий контракт, проте він носить символічний характер, оскільки вперше поставки газу будуть здійснюватися не через магістральні газопроводи, а через прикордонні внутрішні газопроводи. Поставки з України будуть йти до тих польських регіонів, де раніше не було газу.

Ми вважаємо, що наше співробітництво буде розвиватися дуже позитивно. На конференції ми б хотіли представити вам можливості нашої фірми, розказати про ту економічну й фінансову обстановку, в якій Польща знаходиться після вступу до Євросоюзу. Ми б хотіли також розказати, як будемо намагатися реалізувати вимоги, закладені в новій Газовій директиві ЄС, що вступила у дію 4 серпня 2004 року. Про все це докладно розповість мій заступник Францишек Крок.

А я хотів би побажати вам добробуту й успіхів!

Нажмите, чтобы комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Верх